Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


SofLens 59 - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
SoftLens 59 Comfort
Moc:
Ilość

Cena: 59,99 zł
Ze zniżką: 56,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Bausch & Lomb
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 6 sztuk
typ: miesięczne
DIA: 14,2 mm
BC: 8,6 mm
moc: od -9,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Wysyłka w 24 godziny dotyczy mocy od -1,00 do -7,50. Na pozostałe moce czas realizacji wynosi 2 dni.

SofLens 59 są miesięcznymi soczewkami kontaktowymi do noszenia w trybie dziennym, znanymi wcześniej pod nazwą SofLens Comfort. Po wprowadzeniu nowej nazwy żaden z parametrów soczewek nie uległ zmianie.
 
W soczewkach Bausch & Lomb SofLens 59 zastosowano technologię UniFit, która ma za zadanie redukować męczenie się oczu oraz zaoferować wysoką ostrość wzroku.
 
Soczewki SofLens 59 wyprodukowane zostały z hydrożelowego materiału Hilafilcon B o uwodnieniu 59%, który charakteryzuje się dobrą przenikalnością tlenu oraz zapobiega uczuciu suchości oczu.
 
Soczewki kontaktowe SofLens 59 wyjątkowo skutecznie poddają się pielęgnacji w płynie, zapobiegając odkładaniu się osadów białkowych. Soczewki oferują podobną wygodę niezależnie czy są zakładane pierwszego, czy ostatniego dnia miesięcznego okresu noszenia.
 
Soczewka precyzyjnie układa się na oku dopasowując się do jego kształtu i bezkolizyjnie porusza się po rogówce. Optymalne rozłożenie masy soczewki ułatwia prawidłowe przyleganie jej do powierzchni oka.
 
SofLens 59 dobrze zachowują swój kształt, co sprawia, że zakładanie i zdejmowanie soczewek jest bardzo proste. Materiał szkieł kontaktowych posiada lekkie zabarwienie, dzięki czemu manipulacja soczewką jest niezwykle prosta.
Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.