Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Dailies AquaComfort Plus - 30 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Focus Dailies Aqua Comfort Plus 30 sztuk
Moc:
Ilość

Cena: 74,90 zł
Ze zniżką: 71,16 zł
Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych
Ciba Vision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 30 sztuk
typ: jednodniowe
DIA: 14,0 mm
BC: 8,7 mm
moc: od -10,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 2 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Zastosowany w soczewkach Dailies Aqua Comfort Plus unikalny system nawilżania o potrójnym działaniu odświeża oczy użytkownika przy każdym mrugnięciu. Działając w idealnej synergii, soczewki zapewniają komfort przez cały dzień.
 
Hydroksypropyl metyloceluloza (HPMC) to lubryfikant, który otulając soczewkę nawilża ją i zapewnia komfort na początku dnia. Glikol polietylenowy (PEG) to hydrofilny środek nawilżający, który wraz z PVA zapewnia nawilżenie w ciągu dnia. Zaś alkohol poliwinylowy to aktywowany mrugnięciem, zoptymalizowany związek nawilżający, odświeżający soczewkę i decydujący o komforcie użytkowania do końca dnia.
 
Dailies Aqua Comfort Plus to jednodniowe sferyczne soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji krótkowzroczności oraz nadwzroczności.
 
CIBA VISION rozpoczynając sprzedaż soczewek Dailies Aqua Comfort Plus wprowadziła innowacyjną i pierwszą na rynku jednodniową soczewkę kontaktową z systemem nawilżania dla całodziennego komfortu.
 
Dailies Aqua Comfort Plus są jednodniowymi soczewkami zawierającymi środek nawilżający PSA , który przy każdym mrugnięciu jest uwalniany do łez, dzięki czemu oko jest nawilżane przez cały dzień. Zapewniają niedościgniony komfort na koniec dnia nawet do 16 godzin noszenia dziennie.
 
Każda osoba statystycznie mruga około 14 tysięcy razy dziennie, a DAILIES® Aqua Comfort Plus™ wykorzystują każde z mrugnięć, aby zapewnić doskonałe i komfortowe widzenie przez cały dzień.

Soczewki Dailies Aqua Comfort Plus tak jak wszystkie inne soczewki jednodniowe nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych.
Możesz być również zainteresowany:

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.