Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Dailies Total 1 - 90 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Alcon - Dailies Total One 90 sztuk

Moc:
Ilość

Cena: 329,99 zł
Ze zniżką: 313,49 zł
Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych
Ciba Vision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 90 sztuk
typ: jednodniowe
DIA: 14,1 mm
BC: 8,5 mm
moc: od -12,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 2 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Soczewki kontaktowe Dailies Total 1 zbudowane są w całkiem innowacyjnej technologii nazwanej Gradientem uwodnienia, czyli płynnym przechodzeniem stopnia uwodnienia soczewki od 33% w warstwie zewnętrznej do nawet 100% w warstwie najbliższej oku. Ma to na celu zwiększyć radykalnie komfort noszenia soczewek. Dodatkowym atutem jest niespotykana dotychczas przepuszczalność tlenu na poziomie 156 Dk/t.
 
Soczewki Dailies Total 1 firmy Alcon posiadają jednodniowy tryb wymiany, w którym każda soczewka jest używana tylko raz, a pacjent nie musi martwić się o ich pielęgnację. Taki tryb noszenia oferuje uzyskanie pewności, że zanim zdążą odłożyć się na powierzchni soczewek jakiekolwiek bakterie, szkła kontaktowe zostaną już dawno wymienione na kolejną parę.
 
Soczewki jednodniowe Dailies Total 1 posiadają lekkie jasnoniebieskie zabarwienie Visitint, które ułatwia zakładanie i posługiwanie się soczewkami.
 
Materiał soczewek Dailies Total charakteryzuje się cienką powierzchnią i krawędziami wykonanymi w technologii LightStream.
 
W soczewkach kontaktowych Dailies Total nie występuje efekt przymglenia obrazu spowodowany przez zanieczyszczenia lub osad, ponieważ codziennie zakładana jest nowa para soczewek.
 
Przy każdym mrugnięciu okiem uruchamiany jest specjalny składnik dodatkowo odświeżający i nawilżający powierzchnię soczewek, dzięki temu wysokie nawilżenie utrzymuje się nawet na koniec dnia. Polecane są również dla osób z wrażliwymi oczami lub ze skłonnością do alergii.Możesz być również zainteresowany:

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.