Okulary przeciwsłoneczne
Wybierz markę okularów:
Okulary z gwarancją 12 miesięcy
Wysyłka w 24h
Darmowy zwrot lub wymiana do 30 dni
Nakładki polaryzacyjne - Rozmiar S
SZCZEGÓŁY:
Gwarancja:12 miesięcy
Właściwości soczewek:polaryzacyjne
Filtr UV:UV 400
Kategoria filtra:kat. 3
Kolor soczewki:grafitowy
Dostępność:w magazynie
Czas realizacji:24 godziny
Nakładki polaryzacyjne - Rozmiar S
Cena rynkowa: 74,90 zł
Nasza cena: 39,90 zł
Oszczędzasz: 35,00 zł
Ilość:  

Nakładki polaryzacyjne posiadają uniwersalny zaczep pasujący do każdego typu oprawek. W sprzedaży dostępnych jest kilka rozmiarów, które pozwalają w prosty sposób dopasować wielkość nakładek do posiadanych okularów korekcyjnych. Zastosowane w klipsie mocującym gumowe noski chronią szkła przed zarysowaniem.

Nakładki polaryzacyjne posiadają filtr UV 400, który chroni przed intensywnym światłem słonecznym zapewniając 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC.

Nakładki przeciwsłoneczne produkowane są z najlepszej jakości materiałów zgodnie z normą Europejską CE zapewniając doskonałą ochronę oczu oraz niezawodność przy codziennym użytkowaniu.

Nakładki polaryzacyjne posiadają przyciemnienie kategoria 3 - przepuszczalność światła 8-18% - odpowiednie do użytku w intensywnym świetle słonecznym. Przyciemnienie to jest idealne do stosowania w słoneczne dni w warunkach europejskich.

Nakładki na okulary posiadają filtr polaryzacyjny chroniący przed oślepiającym, intensywnym światłem słonecznym odbitym od płaskich lustrzanych powierzchni takich jak mokra nawierzchnia, śnieg lub tafla wody.

Specjalny mechanizm uchylny zastosowany w nakładce umożliwia szybkie zaprzestanie korzystania z przyciemnienia odchylając nakładki w górę bez konieczności ściągania okularów. Funkcja jest bardzo przydatna na przykład w trakcie jazdy samochodem.

W razie potrzeby nakładki można przyciąć ostrymi nożyczkami i dopasować ich rozmiar do okularów korekcyjnych. Ostre krawędzie powstałe przy docinaniu można doszlifować pilniczkiem.

Wymiary (rozmiar S):
Szerokość nakładki: 12.2 cm
Szerokość soczewki: 5.3 cm
Wysokość soczewki: 3.2 cm

W zestawie dostępne są akcesoria:
- ściereczka
- foliowe etui ochronne

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Zadaj nam pytanie... Formularz zapytania
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym