Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Soflens 66 Toric - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Soflens Toric
Moc:
Cylinder:
Oś:
Ilość

Cena: 149,90 zł
Ze zniżką: 142,41 zł
Wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych
Bausch & Lomb
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki toryczne
opakowanie: 6 sztuk
typ: miesięczne
DIA: 14,5 mm
BC: 8,5 mm
moc: od -9,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 7 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Soczewki kontaktowe SofLens 66 Toric podlegają miesięcznej wymianie i są przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Charakteryzują się zaawansowaną konstrukcją Lo-Torquise, która oferuje stabilne ułożenie soczewki na oku. Pozycja soczewek na rogówce jest niezachwiana, co daje precyzyjny i prawidłowy obraz pacjentom z astygmatyzmem.
 
Astygmatyzm jest powszechnie spotykaną wadą wzroku, która najczęściej towarzyszy krótkowzroczności lub nadwzroczności, ale może też występować niezależnie od innych wad. Soczewki toryczne SofLens Toric służą do korekcji astygmatyzmu, który oprócz nieostrego widzenia, może być odpowiedzialny za ból głowy, zmęczenie oczu lub ogólne złe samopoczucie pacjenta.
 
Soczewki kontaktowe SofLens Toric charakteryzują się niską zdolnością odwadniania oraz dobrą wytrzymałością materiału. Zakładanie soczewek torycznych zostało ułatwione poprzez zastosowanie specjalnych oznaczeń, które wskazują, w jakiej pozycji soczewka powinna trafić na oko. Po założeniu stabilizacja soczewki następuje automatycznie, a pacjent od razu uzyskuje właściwą korekcję wzroku.
 
SofLens Toric zawierają 66% uwodnienia i zbudowane są z materiału Alphafilcon A. Wytwarzane są w technologii FormCast, która spełnia bardzo rygorystyczne standardy, co do prawidłowego kształtu każdej wyprodukowanej soczewki.Możesz być również zainteresowany:

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.