Okulary przeciwsłoneczne
Wybierz markę okularów:
Okulary z gwarancją 12 miesięcy
Wysyłka w 24h
Darmowy zwrot lub wymiana do 30 dni
ARCTICA S-195F (poliwęglanowe soczewki, fotochrom, anti-fog)
SZCZEGÓŁY:
Producent Arctica
Rodzaj:uniseks
Gwarancja:12 miesięcy
Właściwości soczewek:fotochromowe, poliwęglanowe, anti-fog
Filtr UV:UV 400
Kategoria filtra:kat.1 do kat.3
Kolor oprawki:czarne
Kolor soczewki:grafitowy
Dostępność:w magazynie
Czas realizacji:24 godziny
ARCTICA S-195F (poliwęglanowe soczewki, fotochrom, anti-fog)
Cena rynkowa: 350,00 zł
Nasza cena: 250,00 zł
Oszczędzasz: 100,00 zł
Ilość:  
Okulary przeciwsłoneczne Arctica S-195F z fotochromem przeznaczone są do codziennego użytku oraz dla sportowców. Okulary znakomicie leżą na większości twarzy i świetnie się prezentują. Model ten jest wyjątkowo lekki i wytrzymały.

Kategoria szkieł i przepuszczalność światła:
Model Arctica S-195F posiada szkła fotochromowe od kategorii 1 mało intensywne światło słoneczne - 43%-80% do kat. 3 – intensywne światło słoneczne – 8%-18%,

Silikonowe noski:
Silikon to tworzywo zachowujące miękkość w wysokich, jak i niskich temperaturach. Wkładki silikonowe w noskach i końcówkach zauszników sprawiają, że okulary sportowe idealnie przylegają do twarzy, nie uciskają i nie zsuwają się, zapewniając pełny komfort użytkowania.

Soczewki poliwęglanowe (Polikarbonowe):

Soczewki poliwęglanowe gwarantują ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, komfort widzenia,. Poliwęglan rozjaśnia i wyostrza obraz. Jego podstawowymi zaletami są: twardość, lekkość,odporność na zarysowania oraz idealnie równa grubość płytki.

Filtr UV 400
blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

Soczewki fotochromowe ciemnieją przy zwiększającym się natężeniu UV i rozjaśniają przy zmniejszeniu intensywności promieniowania świetlnego. Filtry fotochromowe stanowią skuteczną ochronę oczu zarówno w warunkach intensywnego promieniowania słonecznego, jak i niedostatecznego oświetlenia. Dodatkową zaletą wszystkich soczewek fotochromowych jest ich zdolność do filtrowania całego zakresu promieniowania UV.

Powłoka anti-fog - specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki poprawiając widoczność w trudnych warunkach pogodowych.

Wymiary:
Szerokość między zawiasami: 13,5 cm
Wysokość soczewki z oprawką: 4,3 cm

Zestaw zawiera oryginalne akcesoria Arctica:
- Etui na okulary
- Woreczek
- Ściereczkę


Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Zadaj nam pytanie... Formularz zapytania
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym